АСОЦІАЦІЯ МИТНИХ
БРОКЕРІВ УКРАЇНИ
04107, м. Київ, 107, вул. Нагірна, 22, к. 330
т/ф +38 044 206 55 64; E-mail: info@ambu.org.ua
|
№ 13/145 |
Членам Асоціації митних |
Шановні колеги!
Останнім часом на електронні адреси членів Асоціації митних брокерів України почали надходити повідомлення від окремих підприємств з пропозицією надання сумнівних послуг по забезпеченню отримання в Держмитслужбі ліцензії на провадження посередницької діяльності митного брокера, мінімізації строків отримання ліцензії, тощо.
Всі ці дії, на нашу думку, можуть мати незаконний характер та бути спробою шахрайства.
Асоціація митних брокерів України закликає Вас бути пильними та не стати жертвами шахрайства. За інформацією, наявною в Асоціації, такі підприємці просять за свої сумнівні послуги від 2500,00 грн.
Вважаємо, що процедура ліцензування є достатньо прозорою та зрозумілою і користуватись послугами таких підприємців є недоцільним. Крім цього у пропозиціях, які надходять електронною поштою отримувачі такої пошти вводяться в оману стосовно строків отримання ліцензії. Хочемо нагадати, що відповідно до вимог ЗУ від 01.07.00 №1775-ІІІ, Держмитслужба України приймає рішення про видачу ліцензії або про відмову у її видачі у строк не пізніше ніж десять робочих днів з дати надходження заяви про видачу ліцензії та повинна оформити ліцензію не пізніше ніж за три робочі дні з дня надходження документа, що підтверджує внесення плати за видачу ліцензії.
Окрім цього хочемо нагадати про умови отримання ліцензії, викладені у листах Асоціації від 12.06.09 № 13/142 та від 19.06.09 № 16/144, а також у листі Держмитслужби від 12.06.09 № 11/6-10.9/5588-ЕП.
|
З повагою, |
|
Останні коментарі
37 тижнів 2 дні тому
38 тижнів 12 годин тому
38 тижнів 19 годин тому
42 тижня 4 дні тому
46 тижнів 4 дні тому
47 тижнів 6 днів тому
51 тиждень 5 днів тому
1 рік 4 тижня тому
1 рік 6 тижнів тому
1 рік 6 тижнів тому